Usługi pogrzebowe – Kraków. Oferta doświadczonej firmy.

Pogrzeb to bardzo nieprzyjemna, często traumatyczna uroczystość, która przytłacza każdego z nas. Śmierć bliskiej osoby jednakże wymaga od najbliższych spełnienia kilku ważnych czynności. Jedna z nich jest przygotowanie pochówku, wybór trumny, rodzaj podżegania, ubiór zmarłego, jak również przygotowanie całego orszaku żałobnego. Aby wspomóc cierpiących i często zdezorientowanych bliskich zakład pogrzebowy kraków doradzi swojemu klientowi oraz pomoże przetrwać te ciężkie w jego życiu chwile. Jakimi sprawami zajmuje się profesjonalna firma pogrzebowa, W czym może wyręczyć rodzinę zmarłego? Jakie koszty należy wziąć pod uwagę korzystając z tego rodzaju usług?
Usługi pogrzebowe Kraków niejednokrotnie pozwalają z większym spokojem i pewnością siebie zorganizować godny zmarłego pogrzeb. Wśród najbardziej popularnych i przydatnych usług znajdują się:
– transport zwłok – krajowy, międzynarodowy,
– pomoc w załatwianiu wszelki formalności urzędowych – ZS, KRUS, itp.,
– przygotowanie, rozwieszenie nekrologów, informacji o śmierci czy podziękowań i kondolencji publicznych,
– kremację zwłok,
– usługi kamieniarskie, grawer, zdjęcia nagrobne,
– przygotowanie wizualne, mycie, ubieranie, kosmetyka,
– oprawa muzyczna pogrzebu,
– transport uczestników z kościoła lub sali na cmentarz, itp.
Zakład pogrzebowy kraków pozostaje do dyspozycji klientów przez całą dobę. Podczas rozmowy możliwe jest ustalanie konkretnych działań, wycena usługi, jak również dogadanie wszelkich szczegółów. Ponadto firma posiada własna siedzibę, w której na spokojnie można dograć wszelkiego rodzaju szczegóły. Na terenie firmy możliwe jest dobranie wzoru trumny, urny czy samych kwiatów. Określenie, jak również ustalenie przebiegu ceremonii. Wybór jej rodzaju: pogrzeb religijny, świecki.
Firma pogrzebowa stara się dołożyć wszelkich starań, by ten czas nie dostarczał klientom jeszcze więcej smutku i cierpienia. Wiele rzeczy załatwianych jest przez doświadczonych pracowników przedsiębiorstwa tak, by rodzina zmarłego nie musiała doświadczać jeszcze większej goryczy i bólu.
Zakład pogrzebowy ponadto posiada własną chłodnię, na której terenie możliwe jest przetrzymywanie zwłok. Firma umożliwia również dogodną dla klientów formę załatwiania wszelkich formalności. Podczas wykonywania usług możliwa jest wizyta w domu klienta, która ułatwia doprecyzowanie poszczególnych działań. Przedsiębiorstwo pogrzebowe to firma, która pomaga swoim klientom również w zakresie finansowym. Jednym z rozwiązań pochówku i organizacji uroczystości jest kredytowanie pogrzebu. Usługi pogrzebowe kraków dają możliwość odroczenia zapłaty, jak również kredytowania w ramach KRUS, ZUS i innych.
Wśród dokumentów, które należy załatwić po śmierci danej osoby znajdują się przede wszystkim:
– karta zgodny wydana przez lekarza,
– legitymacja rencisty/emeryta osoby zmarłej,
– dowód osobisty zmarłego,
– dowód osobisty osoby zlecającej pogrzeb.
Akta te pozwolą w sposób prosty, łagodny i szybki załatwić wszelkie formalności i urządzić godne osobie zmarłej ostatnie pożegnanie.